Home Новости Новi двигуни та обладнання Volvo Penta для професiоналiв Морського Комерцiйного бiзнесу

Новi двигуни та обладнання Volvo Penta для професiоналiв Морського Комерцiйного бiзнесу

by trident-admin

18-те листопада 2020 року. 14-та година. Секунда в секунду почалась трансляція події, яку всі зацікавлені чекали затамувавши подих – «живий» показ нових двигунів та обладнання Volvo Penta.
Компанія надає велике значення розвитку гібридних та електричних силових установок – були показані прототипи IPS гібридного типу, рішення для флоту роботизованих суден, окреслені напрямки розвитку на найближче майбутнє.

Один з найкращих двигунів – D 16 – отримав ще більше «м’язів» — тепер, дихаючи двома турбінами, він продукує 750 та 850 кс. – відповідно до R1 та R2. У дизель-генераторній версії тепер будуть доступні потужності 500 кВт ел./50 Гц та 550 кВт ел./60 Гц.

Хіт продажів Volvo — D13 – також перероблено – адже він «видає» до 1000 кс – таким чином, що лінійка налаштувань потужностей задовольнятиме потреби ширшого кола клієнтів.
Готуючись до введення правил IMO III, Volvo Penta представили розробки для дизель-генераторів та пропульсивних двигунів, включно з IPS. Деякі доступні для замовлень вже зараз, інші – з наступного року.Функція EASY CONNECT APP тепер і для Морського Комерційного використання!
Запрошуємо передивитись презентацію за лінком, використавши наступне посилання:
mc2020.volvopenta.com
Лінки нижче проведуть до більш детальних описів нових продуктів:
The new D16 engine upgrade
Expanded IMO Tier III range with upgraded D16 engine 
D8 and D13 engines certified for EU Stage V marine legislation
Tougher D13 marine engines
Easy Connect App moves into commercial vessels

ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній Power House AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

За матеріалами Volvo Penta

You may also like