Home Про компанію

Про компанію

by volvo-adminІсторія компанії Volvo Penta в Україні починається з 1998 року на чолі з Олегом Перестюком та Ігорем Карасьовим та за ранньої підтримки Volvo Penta Sales, Marine Application та SLM та у тісній співпраці з такими партнерами як Cederwall, Eliche Radice, Twin Disk, ZF, Rolls-Royce, Mitsubishi та іншими.

У 2018 році була заснована ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні. Маючи двадцятирічний досвід у своїй справі, ми забезпечуємо комплексний підхід для кожного з існуючих та нових Замовників.
Наша місія – у тісній співпраці з конструкторами, суднобудівниками та судновласниками забезпечити Замовника повним пакетом – проектуванням, поставкою двигунів, реверс-редукторів, дизель-генераторів, систем управління, запасних частин та забезпеченням монтажу і пуско-налагоджувальних робіт.

Наш досвід став у нагоді при реалізації проектів в Україні, Китаї, Болгарії, Польщі, Туреччині, Росії, Ірані, Ємені, Гвінеї, Латвії, Азербайджані, Грузії, Пакистані та полярній станції Академік Вернадський.