Home Новини ТВОРИМО IСТОРIЮ VOLVO PENTA ВЛАСНИМИ РУКАМИ

ТВОРИМО IСТОРIЮ VOLVO PENTA ВЛАСНИМИ РУКАМИ

by trident-admin

Чому фото зліва – “історичне”? Ці п’ять двигунів можливо були останніми D16MH у версії “C-D”, що зійшли з конвейєра заводу у Сковде, Швеція, але точно останніми, отриманими в Україні. Замовник задоволений терміном поставки – менш ніж 3 місяці – та пишається своєю причетністю до історії Volvo Penta.

Майбутнє ж – за новими D16C1-F MH – на фото справа. За розмірами, вагою, робочим об’ємом –  це наш “найкращий друг” D16-й – але – тільки на перший погляд.

Як і раніше – ці суднові дизельні двигуни випускатимуться у «пропульсивній» та «дизель-генераторній» версіях – ОДНАК – тепер максимальна потужність «пропульсивног» – 625 кВт/ ( 850 кс ) при 1900 об.хв. – А це 2-й РЕЙТИНГ!

У «дизель-генераторній» версії маємо тепер 500 кВт/ел./1500 об.хв. та 550 кВт/ел./1800 об.хв.

Новий Volvo Penta D16-й має помітно більший крутний момент, при цьому питома витрата пального зменшена на 6-7 % у порівнянні з версією 2016-го року. «Сухі» або «мокрі»(нові) системи вихлопу, MCC або EVC, IMO Nox II та повнокомплектні IMO Nox III, повністю сертифіковані або з типовим схваленням, безліччю інших опцій – вибір за вами!

Запрошуємо до Cвіту Потужності Volvo Penta!
Просимо звертатися за детальною інформацією.

Брошюра Volvo Penta D16M-H
Брошюра Volvo Penta D16 MG

ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – Ваш надійний партнер та офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, обладнання Power House AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

You may also like