Home Новини Гiбридне судно для обслуговування вiтрогенераторiв powered by Volvo Penta

Гiбридне судно для обслуговування вiтрогенераторiв powered by Volvo Penta

by trident-admin

Днями було спущено на воду одне здвох алюмінієвих 35-ти метрових гібридних суден для обслуговування вітрогенераторів у відкритому морі. Проект виконано Англійськими та Австралійськими КБ, будівництво – у КНР.
Оператором судна є Ørsted – одні з найбільших в світі операторів вітрогенераторів,  призначено  перевозити 24 спеціалісти на відстань 56-65 морських миль від берега – у район розташування «ферми» у Північному морі.

Судно катамаранного типу обладнано гібридною пропульсивною установкою, яка складається з 4-х IPS, причому два «поди» працюють від дизелів Volvo Penta D13, інші два – від електричних двигунів.

Таким чином, завжди є вибір – йти тільки на дизельній «тязі» або – використовувати дизелі та електричні поди – які – до речі – приводяться дизель-генераторами Volvo Penta D8 з перемінною швидкістю обертання – або – використовувати тільки батареї.
Цей ( і не тільки) проект та компоненти системи спільно розроблено Volvo Penta та Danfoss Editron – експертами з електрифікації суден і приймаючи до уваги швидкість розвитку технологій та батарей – очікуємо у найближчому майбутньому нових проектів –як, наприклад – флот роботизованих суден ARMADA – дивіться скоро на екранах!

Більше інформації щодо гібридних проектів від Volvo Penta|Danfoss Editron за першим та другим посиланнями.

ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній Power House AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

You may also like