Home Новини VOLVO PENTA DPI Aquamatic Sterndrive – у «ПОТРIЙНIЙ» версiї!

VOLVO PENTA DPI Aquamatic Sterndrive – у «ПОТРIЙНIЙ» версiї!

by trident-admin

Відтепер – Volvo Penta  DPI Aquamatic Sterndrive – у «ПОТРІЙНІЙ» версії!

Знамениті дизельні ПВК DPI Aquamatic Sterndrive, що працють з новими D4 та D6 є нащадками ПВК «Aquamatic», які були представлені Volvo Penta у 1959-му році. У 2019-му Volvo Penta  випустили поворотно-відкидну колонку DPI, яка здатна сприймати більшу потужність та крутний момент при більшому комфорті та подовжених сервісних інтервалах.

До сих пір звичним був вигляд транців катерів максимум з двома колонками. Тепер – ТРИ! Це магічне число дозволяє використовувати двигуни D4 та D6 DPI на більших за розмірами комерційних та прогулянкових катерах.

Два роки тому Volvo Penta та шведський Marell встановили новий стандарт, представивши MARELL M15 з двома Volvo Penta D6-440DPI (до речі, нагадуємо– 15-ти метровий корпус було збудовано киїською UMS Boat).

Відтепер, Marell представив новий патрульний катер М15 з трьома установками D6 440DPI !

У 2019-му Marell M15 з двома D6-440 DPI розвивав швидкість близько 45-ти вузлів – автор мав можливість власноруч управляти судном – тепер з трьома двигунами швидкість збільшилась приблизно на 10-ть вузлів, зберігши комфорт, низький рівень шуму та витрати пального та маючи ряд інших характеристик, які так поважають власники та оператори таких суден – моментальне прискорення, точність керування, тощо.

Далі буде…

Олег Перестюк.
За матеріалами Volvo Penta

You may also like