Home Новини Станцію “Академік Вернадський” в Антарктиді поповнили три двигуни Volvo Penta D7 AT

Станцію “Академік Вернадський” в Антарктиді поповнили три двигуни Volvo Penta D7 AT

by trident-admin


Так, вперше з 1980 року буде оновлено всю енергетичну систему станції, для чого були закуплені нові дизельні двигуни Volvo Penta D7 AT. Останні 28 років джерело енергії були три дизель-генератори Volvo Penta D100B. За весь час експлуатації, дані двигуни зарекомендували себе з кращої сторони, і загальна кількість мотогодин наблизилася до позначки в 350 тисяч. Нагадаємо, що дизель-генератори Volvo Penta D100B мають експлуатаційний моторесурс у 200 тисяч мотогодин, а це на 75% менше ніж становить напрацювання на даний час, тому вибір виробника не був несподіванкою.
Бажаємо полярній станції “Академік Вернадський” в Антарктиді досягати нових висот у дослідженнях і бути упевненними у оновленній енергетичній ситемі.

You may also like