Home Новини Двигуни Volvo Penta D16 на судні-гібриді Sendo Liner

Двигуни Volvo Penta D16 на судні-гібриді Sendo Liner

by trident-admin

Volvo Penta прийняла участь у спільному проекті з верф’ю Concordia Damen і логістичної компанією Sendo Shipping з постачання першої акумуляторно-гібридної баржі Sendo Liner – контейнеровоза, який  отримав престижну нагороду « Судно року 2019».

Sendo Shipping – компанія з Нідерландів, що протягом останніх 15 років займається перевезенням вантажів між морськими портами Роттердама, Амстердама та Антверпена з внутрішніми каналами країни, що розташовані на півночі.

Sendo Liner – це 110-метровий контейнеровоз, що ходить каналами країни і з’єднує північ Нідерландів з портом Роттердам. Нещодавно, судно виграло престижну морську премію KNVTS «Ship of the Year 2019» за зменшення викидів CO2 на 40%.

Мета компанії – створити дизель-електричне судно, яке скорочує викиди CO2 у атмосферу і здатне ходити через гавань Роттердама – саме це дозволить скоротити витрати на експлуатацію та звільнитися від додаткового оподаткування, яке сплачується суднами при ходьбі внутрішніми водами країни. Щоб досягти поставленої мети, компанія Sendo Shipping орієнтувалася на три основні канони: економію палива, оптимізацію конструкції судна корпусу та зменшення споживання енергії.

Компанія Sendo Shipping обговорила декілька варіантів вирішення поставленої задачі з конструкторським бюро Koedood Marine Group. Разом, вони спроектували всю лінію живлення судна, включаючи двигуни та аккумуляторний відсік. З декількох варіантів та марок двигунів, лише два двигуни Volvo Penta D16, потужністю 450 кВт, були обрані як найкращий та найбільш економічно-ефективний варіант для реалізації данного проекту. Відтоді, компанія Volvo Penta приймає безпосередню участь у проектуванні судна, маючи більш ніж 100-річний досвід роботи у морському двигунобудуванні та багато реалізованих гібридних проектів, Volvo Penta знає, як адаптувати рішення до конкретного судна і розуміє весь процес будівництва суден – від проектування до експлуатації.

“Нам дуже сподобалося працювати з Volvo Penta”, – сказав Гертян де Гелдер, директор з продажів компанії Koedood. «Простота спілкування та інтеграція його цілісного рішення зробила співпрацю простою та ефективною. Двигуни відмінно працюють і швидко включаються у роботу, коли потрібна додаткова потужність. Volvo Penta D16 працює з оптимальною економічною ефективністю, що сприяє зменшенню викидів CO2 у атмосферу.”

Встановлені два двигуни є джерелом живлення для всього судна – заряджаючи літій-іонні акумулятори загальною потужністю 564 кВт/год (еквівалент семи електромобілів Volvo XC40 P8 AWD), що надає змогу працювати протягом двох-трьох годин лише від акумулятора, перш ніж перейти на дизельний режим.

“Ми ніколи раніше не використовували Volvo Penta ні в одному з наших суден”, – сказав Себастьян ван дер Меер, власник Sendo Shipping. “Але ми були настільки вражені продуктивністю, економічною ефективністю та сервісом, що надає Volvo Penta, що ми перетворилися з першого клієнта в посла бренду Volvo Penta. За свої 9 місяців експлуатації двигуни Volvo Penta зарекомендували себе з найкращої сторони».

За матеріалами Volvo Penta

Нагадаємо, шо ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.You may also like