Home Новини Mitsubishi S6R2 – нова серія двигунів з японським характером

Mitsubishi S6R2 – нова серія двигунів з японським характером

by trident-admin

Mitsubishi Heavy Industries (MHI) має довгі традиції у виробництві моторів. На тепер відвантажено Замовникам більш ніж 120 000 суднових двигунів – пропульсивних, допоміжних, дизель-генераторних, що забезпечує МНІ міцні позиції у морській індустрії.

Cьогодні компанія з гордістю представляє новий – Heavy Duty – високопродуктивний двигун  з серії S6R2 – з проміжним охолодженням та можливістю роботи на гвинти з контрольваним кроком. Тепер двигун має  більше потужності при відповідності IMO Tier II.

Серія суднових дизельних двигунів  S6R2 (прохання не плутати з R2D2 з Зоряних Воєн ) – один з бестселлерів Mitsubishi всіх часів. Двигун спроектований та побудований у Японіі . Його висока потужність та ефективність згоряння пального забезпечують йому надійне місце у світових рейтингах. Mitsubishі з гордістю пропонує Замовникам компактні суднові двигуни, що є додатковою перевагою при монтажі та експлуатації. Головки цилідрів є окремими, великі інспекційні люки розташовані на блоку ціліндрів та картері мастила. НВТ палива та турбіна власного виробництва Mitsubishі дають чисте згоряння, а гідравлічний або електронний регулятори забезпечують оптимальний контроль обертів двигуна. Моделі з системою охолодження забортною водою можуть бути обладнані навішеними теплообмінником та помпою забортної води.

Технічні характеристики суднових двигунів серії Mitsubishi S6R2:

Mitsubishi S6R2

Двигуни призначені для встановлення на буксирах, траулерах, річкових вантажних суднах.

Більш детальна інформація –  нижче. Двигуни з новими налаштуваннями потужності віділено жовтим кольором.

s6r2-series-brochure-1705

Цікаво, що траулером на фото у буклеті володіє рідний брат Річарда Йоханссона – Директора з продажів Power House AB –наших Шведських партнерів у царині Mitsubishi.

З повним переліком судових дизельних і пропульсивних двигунів ви можете ознайомитися на нашому сайті за посиланням.

Нагадаємо, шо ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні

You may also like