Home Новини Нові двигуни Volvo Penta D4 та D6 були представлені у Сіднеї

Нові двигуни Volvo Penta D4 та D6 були представлені у Сіднеї

by trident-admin

Компанія Volvo Penta вперше представляє широкій публіці свої нові двигуни D4 і D6 на цьогорічній міжнародній виставці у Сіднеї (SIBS), що відбулася з 1 по 5 серпня 2019 року.
З початку випуску двигунів Volvo Penta D4 та D6 було відвантажено клієнтам понад 100 000 одиниць. Але тепер компанія суттєво оновила лінійнку і запропонувала увазі відвідувачів нове покоління двигунів. Основна увага приділяється речам, які мають значення для власників човнів: зниження вартості експлуатації, підвищення надійності та довговічності. І міжнародна виставка суден (SIBS) 2019 – найкраще місце для демонстрації новинок компанії. Одним із важливих аспектів роботи компанії Volvo Penta – надання можливості клієнтам взаємодіяти з продуктами та спеціалістами, розміщуючи в прямому ефірі Facebook події, а також консультуючи потенційних покупців на стенді Volvo Penta. Така співпраця принесла очікувані результати: кількість відвідувачів стенду компанії збільшилася на 60% у порівнянні до минулого року.

Новий двигун.
Список оновлень серіїї Volvo Penta D4 / D6 вражає і включає нову систему управління двигуном, нову систему впорскування палива, новий турбокомпресор та новий нагнітач. Голова циліндрів, поршні та клапани також зазанали суттєвих змін, що позитивно вплинуло на підвищення продуктивності.

D4 і D6 мають потужність від 150 до 480 к.с. У топовій специфікації D4 тепер має максимальну потужність 320 к.с., а D6 – 480 к.с. Ці двигуни не тільки пропонують на 10% більше потужності в усьому діапазоні обертів, але тепер стали коштувати значно менше в обслуговуванні – за рахунок зменшення кількості змінних елементів та збільшивши інтервали обслуговування.

Динаміка.
Volvo Penta зосередилась на покращенні справності, надійності та продуктивності свого приводу IPS 10, забезпечивши доступ до фільтрів та масла двигуна та оновивши корпус більш міцними матеріалами. Все це призвело до продовження терміну експлуатації та надійності всіх деталей. Volvo Penta представила свої моделі IPS10, IPS15, IPS20 та IPS30 на SIBS.
Незважаючи на все це – найбільше вдосконалення отримав пакет Aquamatic Sterndrive, який пропонує абсолютно новий привід DPI. Нова гідравлічна муфта забезпечує тихе і плавне перемикання, а також її ковзання  при низьких оборотах двигуна призводить до додаткової маневреності та більшого комфорту при низьких швидкостях човна. Гідравлічна муфта разом із рульовим приводом – тепер стандарт для пакетів D4 / D6 sterndrive. Привід DPI тепер також оснащений системою динамічного позиціонування, яка автоматично підтримує положення човна під час швартування у доках та пристанях.
І останнє, але не менш важливе – компанія Volvo Penta оновила свою систему електронного контролю суден (EVC) – що забезпечує більш комфортне керування судном у будь-яких умовах.


“Впровадження нових технології у всій лінійці двигунів Volvo Penta D4 / D6 означає, що клієнти можуть очікувати щорічних заощаджень на паливі, деталях та послугах”, – пояснює Джорджіо Парис, президент Volvo Penta Region International, “що, в свою чергу, знизить загальну вартість власності судна.”

Відвідувачам пропонується побачити нові продукти D4 / D6 на стенді Volvo Penta (M167), розташованому в пристані Cockle Bay. Крім того, новий D6-IPS600 буде встановлений на «позашляховику» Riviera 445 – поки що єдиному човні на виставці з одним із нових пакетів D4 / D6. І, якщо і цього недостатньо, варто ще уважніше поглянути на продукцію Volvo Penta, зокрема дисплеї Glass Cockpit та Easy Connect, що також знаходяться на стенді Volvo Penta.

Запрошуємо до світу потужності Volvo Penta!

За матеріалами Volvo Penta

Нагадаємо – компанія ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” являється офіційним імпортером двигунів Volvo Penta, партнером компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

Більш докладно про оновлену лінійку двигунів дивіться у презентації.

d4-and-d6-presentation_autumn-2019_ydo_krh

You may also like