Home Новини Презентація нових двигунів Volvo Penta Stage 5 на Agritechnica 2019

Презентація нових двигунів Volvo Penta Stage 5 на Agritechnica 2019

by trident-admin

10-16 листопада, Ганновер, Німеччина, Agritechnica 2019.

Останніми роками компанія Volvo Penta посіла місце провідного виробника індустріальних двигунів у сільськогосподарській галузі та швидко стала ключовим партнером для багатьох ОЕМ виробників. З 10 по 16 листопада, на профільній виставці Agritechnica 2019, що відбулася у німецькому місті Ганновер,  компанія запропонувала глядачам та потенційним покупцям нове покоління енергоефективних двигунів Stage V.


Пройшло шість років з моменту першої участі компанії у  Agritechnica в 2013 році. Сьогодні  двигуни Volvo Penta широко використовуються в сільськогосподарському секторі, працюючі у комбайнах, обприскувачах, зрошувальних насосах, тракторах ( див. попередні новини), інших сільськогосподарських машинах та обладнанні по всьому світі.

“Ми багато інвестували у індустріальні двигуни класу Stage IV”, – пояснює Маурісіо Хенандер, директор стратегії та розвитку бізнесу у Volvo Penta. «Хоча наші двигуни виявилися популярними у всіх галузях, вони особливо сподобалися клієнтам у аграрному секторі. Завдяки нашій продукції, що навідмінно зарекомендувала себе у агросфері, ми почали завойовувати увагу більшої кількості клієнтів, тим самим рекомендуючи себе як надійного партнера для багатьох наших користувачів. І це спрацювало. Незабаром, ми почали отримували великі обсяги замовлень, що є підтвердженням надійності нашої продукції, – і ми все ще зростаємо».

Переваги двигунів Volvo Penta Stage V.
Однією з головних переваг рішень Volvo Penta для позашляхових та індустріальних двигунів є те, що вони оптимізовані для кожного рівня викидів. Законодавство про викиди Stage V вимагає, щоб майже всі позашляхові двигуни мали DPF (дизельний фільтр для твердих часток). Volvo Penta розробили рішення, яке зводить генерацію DPF до абсолютного мінімуму, в той же час зберігаючи простоту встановлення, експлуатації та обслуговування.

Нові дизельні двигуни Volvo Penta Stage V мають спільний інтерфейс. Встановлення двигуна дуже схоже для різних типів техніки, незалежно від рівня викидів, під який оптимізований двигун. Системи попереднього очищення вихлопів (EATS) для кожної моделі двигунів Stage V – це гнучкі рішення, які можна використовувати в різних установках, що робить їх придатними для більшості сільськогосподарської техніки та обладнання.

Ще одна перевага оновленої лініки полягає в тому, що Volvo Penta розробляє повноцінні двигуни та постачає їх з усіма необхідними компонентами для монтажу, включаючи шланги, джгути, панелі керування, що забезпечує повний пакет  для ОЕМ.

На додаток до стратегії регенерації, для збільшення часу роботи, у Volvo Penta розширили діапазон потужностей своїх двигунів Stage V, що дозволяє компанії зберегти свої позиції лідерів галузі, коли справа стосується лінійки двигунів.

Компанія також збільшила свою мережу обслуговування в позашляховому сегменті, для забезпечення простоти обслуговування, тим самим надаючи відмінну підтримку кінцевим споживачам у всіх позашляхових програмах.

«Ми бачимо себе більше партнерами виробника, ніж постачальниками, тому, що ми пишаємося технічною підтримкою та створюємо індивідуальні рішення, виходячи з  вимог ОЕМ-ів. Ми надаємо велику технічну підтримку, і наші клієнти часто здивовані увагою, яку ми приділяємо їм», – додає Хенандер.

Низька витрата палива Ще однією важливою перевагою для покупців та кінцевих споживачів є низька витрата палива в двигунах Volvo Penta Stage V, що, у порівнянні з Stage IV зменшилася на 5%. Це означає не тільки зменшення вартості володіння технікою але і зниження рівня викидів CO2, що є важливим критерієм для всієї групи Volvo. Низьке споживання палива, а також низькі викиди та збільшені інтервали технічного обслуговування сприяють стійкому веденню сільського господарства.

Ми є світовим виробником двигунів, прагнемо розвивати  майбутнє в сільському господарстві”, – підсумовує Хенандер. «Ми готуємося до технологічних зрушень, щоб ми могли вступити в еру електрифікації, підключення та автоматизації транспортних засобів. Все це допоможе втілити вигідне і стійке майбутнє для всіх. Дискусії на ці теми були неодноразово озвучені з клієнтами на Agritechnica 2019.”

Джерело

Нагадаємо, що двигуни серії TAD851VE використовуються у будівництві вітчизняної сільсько-господарської техніки, що виготовляється ТОВ «Слобожанська Промислова Компанія».

You may also like