Home Новини VOLVO PENTA D16: Перевірена економія палива у $113000/рік

VOLVO PENTA D16: Перевірена економія палива у $113000/рік

by trident-adminПрацюючи сім днів на тиждень, 24 години на добу протягом дев’яти місяців, Thompson Recycle Company, що базується в США не могла собі дозволити простої обладнання при такій завантаженості і обрала надійний та економічний генератор на базі двигуна Volvo Penta D16, що і виявився ідеальним вибором.

Наступного року, Джон Томпсон, засновник компанії Thompson Recycle, що базується в штаті Мічиган, США, буде святкувати двадцятип’ятиріччя свого бізнесу. Його компанія експлуатує три мобільні дробильні комплекси, перетворюючи перероблений асфальт та тротуарну плитку у продукти багаторазового використання для дорожнього будівництва.

Томпсон почав довіряти продукції Volvo Penta починаючи з 2015 року і саме тоді придбав свій перший генератор на базі двигуна D16, не зважаючи на той факт, що з самого початку використовував на виробництві продукцію конкурентних виробників.
“Наші генератори – це основа енергії для дробильних комплексів “, – каже Томпсон. “Двигун Volvo Penta D16 потужністю 600 кВА забезпечує нам виняткову генерацію енергії в будь-яких умовах та екстремальних температурах, що притаманні нашому регіону.”

Переробні комплекси Томпсона працюють 7 днів на тиждень, 24 години на день протягом дев’яти місяців. Окрім перевіреної надійності D16, також стала помітна економія палива, що у порівнянні з конкурентами знизилася з 33-35 галонів/година до 16-17 галонів. Завдяки Volvo Penta D16, компанія Thompson Recycle знизила витрати на паливо на 113 000 доларів на рік за одиницю, виходячи з 3500 мотогодин.

«Нашим співробіникам вийнятково подобається D16: він тихше за аналоги, має менші транспортувальні розміри і вагу, завдяки чому, його пересування по території заводу легка справа. Одним із беззаперечних плюсів є інтервал обслуговування та заміни масла, що збільшився з 250 мотогодин до 500», – каже Томпсон. За словами Генерального директора, він задоволений рівнем сервісу дилера Вольво Пента у штаті Мічіган, подовженою гарантією та наявністю запасних частин у будь-який момент.

Мобільні дробильні установки Томпсона змінюють своє місцезнаходження 40-50 разів на рік і переробляють більше мільйона тон асфальту у відхідні матеріали. “Ми сильно покладаємось на наше джерело живлення, а замовники покладаються на нас”, – каже Томпсон. “Ми були дуже задоволені генерацією електроенергії та продуктивністю D16 і вже придбали наступний для компанії.”

Джерело

Нагадаємо – компанія ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” являється офіційним імпортером двигунів Volvo Penta, партнером компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

You may also like