Home Новини Volvo Penta IPS в арктичних морях Норвегiї

Volvo Penta IPS в арктичних морях Норвегiї

by trident-admin

На далекій півночі Норвегії, глибоко всередині Полярного кола, компанія Buksér og Berging забезпечує проводку суден у надскладних умовах, що вимагають досвіду та висококласного обладнання. Дякуючи інтегрованій пропульсивній системі Volvo Penta IPS 900, ця праця стала легшою, простішою та більш ефективною.

« Моя робота полягає у транспортуванні лоцманів на та з суден найбільш ефективним та безпечним способом», каже Кнут Чарльз Ольсен, який працює капітаном у Buksér og Berging. « Я доставляю лоцманів які піднімаються на борт суден, що заходять до Тромсе – за цієї роботи ти маєш бути точно у визначеному місці у визначений час».

Тромсе – порт, що знаходиться на 350 км північніше Полярного кола – це значить – сонце не з’являється над горизонтом протягом довгих двох зимових місяців, і не сідає два поспіль місяці влітку.

«Щоб витримувати це – потрібно судно, якому ти довіряєш на 100%»

Таким судном є Kewatec Pilot 1820, обладнаний Volvo Penta IPS 900– інтегрованою пропульсивною системою і є одним з семи суден у серії, що їх Buksér og Berging використовує для цих цілей.
«Найбільш важливою якісною характеристикою судна є його маневреність. Коли погодні умови не сприятливі – вкрай складно підійти безпечно до іншого судна для висадки або підбирання лоцмана. Однак ми довіряємо своєму судну з Volvo Penta IPS у будь-яких умовах» – пояснює Кнут Чарльз Ольсен.

Volvo Penta IPS 900

Volvo Penta IPS забезпечує компанії декілька переваг. Витрата пального знизилась приблизно на 30%. Крім покращення фінансових показників, пропульсивні системи також зменшують вплив на навколишнє середовище – слід прийняти до уваги що за рік Kewatec Pilot 1820 проводить до 1000 суден і проходить 42 000 морських миль!

Для компанії Buksér og Berging інноваційні технології та дизайн грають велику роль у виборі постачальника обладнання. «У нас є відчуття, що Volvo Penta є надбанням, включно зі стосунками та гарним сервісом» – каже Іда Ріст- Хрістінсен, Комерційний Менеджер компанії. «Ми зменшили витрати пального, маємо всього декілька компонентів, що значить – менше приводів для обслуговування, і, насамкінець – надзвичайна маневреність у комбінації з швидким прискоренням судна – це саме те що нам завжди було потрібно».

За матеріалами Volvo Penta

Нагадаємо, шо ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

You may also like