Home Новини Оновлений бестселлер Volvo Penta D8 став ще кращим

Оновлений бестселлер Volvo Penta D8 став ще кращим

by trident-admin

Volvo Penta D8, що вже відомий  у його різних версіях, тепер отримав налаштування потужності відповідно до суднових комерційних вимог R1 та R2.

Назагал, спільна розробка Volvo та Volvo Penta з впровадження нової платформи дизельних двигунів робочим об’ємом 5л та 8л стала напрочуд вдалою. Нові двигуни з системою впорскування “common rail” були представлені спочатку для індустіального використання, після цього –  як швидкісні двигуни для катерів, тепер –для суднового комерційного використання – у рейтингах R1 та  R2.

Volvo Penta D8 та D5 відомі в Україні – спочатку це були трактори «Арготоргової Компанії» з Миколаєва, харківські «Слобожанці», інші,  потім суднові – 45,5 вузлів від одного з провідних суднобудівників України – всі задоволені потужністю, низьким рівнем шуму, малою питомою витратою пального, надійністю, тощо.

Cуднові комерційні Рейтинг R1 та R2 – “трохи” інше. Це означає – судновласник може знімати повну потужність без обмежень у часі ( R1 ) або з незначним – 10 % – зменшенням обертів ( R2) – час від часу.

7 (СІМ !) рівнів налаштувань потужності – від 154 до 313 кВт  при діапазоні обертів 1800 – 2200  дають можливість отримати саме той двигун, який найкращим чином відповідатиме потребам судновласника.

Наостанок – крутний момент: 938 – 1536 Нм!

Запрошуємо до світу потужності Volvo Penta!

Нагадаємо, шо ТОВ “ТРАЙДЕНТ КО.” – офіційний імпортер двигунів Volvo Penta, партнер компаній PowerHouse AB, ZF KRIMPEN, Profjord AB в Україні.

You may also like